• 2018-2019

Aktualności FCB Escola Varsovia

Nabory wśród najmłodszych

W dniu 15.09.2013 roku odbyła się rekrutacja dzieci z roczników 2007-2008 do projektu Football First Scholl FC Barcelona. W naborach wzięło udział ponad 200 dzieci z całej Polski. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas.

Informacje dotyczące kwalifikacji na rok szkolny 2013/2014 zostaną rozesłane do Państwa już wkrótce.

Do zobaczenia na zajęciach!


Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 9.IX.2013 r.

odszedł od nas w wieku 58 lat nasz wieloletni przyjaciel i wspaniały człowiek

Robert Świdziński.


Ś.P. Robert był związany

ze szkołą FC Barcelona Varsovia

od początku naszej działalności.

Sprawował u nas funkcję fizjoterapeuty.

Cały swój czas poświęcał dla zdrowia naszych uczniów.

Leczył, pomagał, nauczał...

Był ogromnie zaangażowany, nigdy nie odmówił pomocy.

Będzie nam Go strasznie brakowało.


Uroczysta msza święta odbędzie się w czwartek (12.09.2013) o godz. 15.00. 
w Kościele Świętej Trójcy w Błoniu przy ul. Jana Pawła II 5.


UWAGA - ZŁODZIEJ!

FC Barcelona Escola Varsovia z wielkim zaangażowaniem inwestuje w nowy obiekt przy ulicy Fleminga 2. Niestety nie wszyscy rozumieją właściwie interesy społeczne, publiczne, dobro dzieci. Obecnie mamy olbrzymi problem z przygotowaniem boiska.

Minionej nocy dokonano kradzieży traktorka-kosiarki firmy Murray, kolor czarny, z koszem na trawę. Dane traktorka-kosiarki 17.5 KM B&S z koszem, numer EMT17538RDF(2691119), indeks O-MU-EMT17538RDF.

Kierownictwo szkoły w imieniu zawodników prosi o pomoc w odnalezieniu traktorka. Za informację w tej sprawie i pomoc nagroda 1000 złotych.


Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

W sobotę 07.09.2013 r w Centrum Olimpijski PKOL odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego w FCBEscola Varsovia.

Więcej…

Spotkanie w Barcelonie

Sandro Rosell prezydent FCB - Wiesław Wilczyński FCB Escola Varsovia, spotkanie w Barcelonie

W minionym tygodniu z wizyta w Barcelonie przebywał założyciel i honorowy prezes FC Barcelona Escola Varsovia. Kluczowym punktem programu było spotkanie z prezydentem FC Barcelona Sandro Rosell. Wiesław Wilczynski przedstawił stan organizacyjny szkoły i osiągnięcia sportowe. Szkoła skupia obecnie 800 zawodników i zatrudnia 30 trenerów. Wielu zawodników jest powoływanych do kadr drużyn reprezentujących FCB. Obecnie szkoła buduje własne centrum sportowe, będą w nim boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią. Sandro Rosell i Josep Bartomeu - wiceprezydent FCB otrzymali zaproszenie na otwarcie centrum sportowego FCB Escola Varsovia. Prezydent FCB wyrażał zadowolenie iż szkoła w Warszawie rozwija się tak dynamicznie. Ma nadzieje ze skorzysta z tego polska młodzież i polska piłka nożna.

Więcej…

Centrum Piłkarskie FC Barcelona Escola

Szanowni Państwo,

po dwóch latach negocjacji prowadzonych przez Honorowego Prezesa Wiesława Wilczyńskiego z Zarządem Polfy Tarchomin S. A., w czerwcu 2013 roku została podpisana przez Dyrektora Witolda Millera umowa dotycząca długoletniej dzierżawy obiektu sportowego przy ul. Fleminga 2 w Warszawie.

Na terenie 3,5 hektarowego ośrodka, na którym znajdowało się boisko trawiaste oraz budynek socjalny Zarząd szkoły rozpoczął realizację budowy pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą najnowszej generacji z oświetleniem oraz modernizację zaplecza socjalnego. Kolejnym etapem inwestycji jest zakup hali pneumatycznej, która umożliwi naszym uczniom realizację programu sportowego FC Barcelony, w optymalnych warunkach piłkarskich w okresie zimowym.

Od września 2013 roku w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia odbywać się będą rozgrywki ligi wewnętrznej, mecze zespołów reprezentujących szkołę w rozgrywkach MZPN oraz zajęcia treningowe dla Centrum Tarchomin i Bemowo.

Zakończenie sezonu 2012/13

W niedzielę 21.06.2013 uroczyście zakończyliśmy drugi sezon funkcjonowania FCB Escola Varsovia. Sezon, w którym nasi zawodnicy każdym rozgrywanym meczem czy turniejem pokazali stale rosnący poziom umiejętności ? co potwierdzają zdobyte przy tych okazjach bramki i trofea.

Uroczystość zakończenia sezonu odbyła się na obiektach przy ul. Kawęczyńskiej 44. Tym razem na boisko wybiegli nie tylko zawodnicy ale również ich rodzice i bliscy. Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, towarzyską grą dzieci kontra dorośli na sportowo pożegnaliśmy kolejny już sezon pracy.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy