• 2018-2019

Aktualności FCB Escola Varsovia

Podsumowanie Turniejów FCB Escola Varsovia

W styczniu 2014 r. FCB Escola Varsovia zorganizowała we własnej hali 6 turniejów piłkarskich dla dzieci w wieku od 2007 r. do 2002 r. W turniejach wzięło udział ponad 800 piłkarzy m.in.: z takich klubów jak Legia, Polonia, Lech, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Arka Gdynia, Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, Wisła Kraków, Akademia Piłkarska 21 Kraków, Radomiak, Raków Częstochowa.

Turnieje wzbudziły duże zainteresowanie kibiców, przez halę FCB EV przewinęło się 5 tysięcy fanów piłki nożnej .

W czterech kategoriach zwyciężyli młodzi piłkarze FCBEV, w jednej zajęli 3 miejsce, a w kat. 2002 - 4 miejsce.

Turnieje roczników 2003 i 2002

Rywalizacją roczników 2003 oraz 2002 zakończyliśmy tegoroczny cykl turniejów organizowanych przez FC Barcelona Escola Varsovia. Z dumą musimy przyznać, że całe przedsięwzięcie zakończyło się dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym, a wiele z zaproszonych drużyn już dziś zadeklarowało chęć udziału w kolejnych edycjach rozgrywek.

Miło było obserwować współzawodnictwo stojące na tak wysokim poziomie, a jednocześnie toczone zawsze w duchu fair play przy gorącym dopingu publiczności. Za to wszystko bardzo dziękujemy zawodnikom, trenerom oraz kibicom i zapraszamy ponownie w przyszłym roku! 

Więcej…

Być Mikołajem to świetne uczucie

Po Mikołajkowej wizycie w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Kopernika w Warszawie sami zastanawiamy się kto kogo bardziej obdarował...?

W każdej z odwiedzanych sal, nasza wizyta przebiegała podobnie. Bardzo szybko nawiązywała się nić komunikacji między nami a pacjentami szpitala - w czym niewątpliwie, tak w przypadku najmłodszych jak i nieco starszych dzieci, wybitnie pomagały nam w tym nasze "mikołajowe" czerwone czapy z pomponami - i już po chwili rozmawialiśmy jak starzy znajomi.

Więcej…

Nie dla nas sen zimowy

Okres zimowy to dla nas czas wzmożonej pracy i to w każdej płaszczyźnie funkcjonowania FCB Escola Varsovia

W środę poczyniliśmy kolejny - znaczny - krok na drodze rozwoju naszej infrastruktury sportowej. Wspólnym wysiłkiem trenerów i rodziców naszej szkoły postawiliśmy w naszym centrum przy ul. Fleminga 2 halę pneumatyczną, do której w przyszłym tygodniu zostanie podłączona gazowa instalacja grzewcza. Za to wielkie zaangażowanie i pomoc w rozwój szkoły serdecznie dziękujemy!!! Zajęcia pod balonem pozwolą nam utrzymać wysokie tempo pracy szkoleniowej niezależnie od zimowej aury.

Więcej…

Centrum piłkarskie FCBEV

Nasze Centrum to nowoczesny ośrodek piłkarski o wielkości 3,5 ha, mieszczący się na Warszawskim Tarchominie. Siedem kilometrów od centrum Warszawy, przy drodze krajowej 61 nieopodal mostu Marii Skłodowskiej-Curie.

W skład centrum piłkarskiego wchodzą:

  • boisko z naturalną nawierzchnią trawiastą i oświetleniem o wymiarach 103x59 oraz trybunami
  • boisko ze sztuczną nawierzchnią trawiastą, najnowszej generacji - DESSO SPORTS SYSTEMS Idna-X 60 o wymiarach: 105x68, i oświetleniem o mocy: 221 lux oraz trybunami
  • boisko ze sztuczną nawierzchnią trawiastą i oświetleniem o wymiarach 50x42 oraz trybunami
  • boisko ze sztuczną nawierzchnią trawiastą i oswietleniem o wymiarach 20x14
  • hala pneumatyczna w okresie zimowym o wielkości 2300 m2 ze stuczną nawierzchnią trawiastą.
  • monitorowany budynek socjalny z pełnym zapleczem dla zawodników (sześć szatni), pomieszczeniami dla trenerów sędziów, toaletami, prysznicami
  • centrum fizjoterapii
  • przy centrum znajduje się parking


Uczymy się języka hiszpańskiego

Drodzy rodzice,

FCB Escola Varsovia wita w nowym sezonie 2013/14 dziękując za zaufanie jakim Państwo obdarzacie ten sportowy i edukacyjny projekt, którego głównym celem jest najlepsza edukacja Waszych dzieci.

FCB Escola Varsovia chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom chce kontynuować projekt nauczania języka hiszpańskiego w sezonie 2013/14 jako zajęcie dodatkowe dla dzieci chcących poznać ten język.

Aby przystąpić do zajęć Szkoły Językowej FCBEV prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce: Szkoła Językowa/Zapisy On-Line.

Więcej…

Nowy Projekt FCBEV - Rodzina goszcząca

Apel do Rodziców

Obserwujemy każdego dnia jak integruje się nasze środowisko skupione wokół szkoły FCB Escola Varsovia. Nasza praca ukierunkowana jest na cele edukacyjne, wychowawcze, sportowe. Jest to przede wszystkim zasługa trenerów i rodziców. Szczególnie widać ten proces na treningach i meczach. Jest nam zawsze miło jak widzimy okazywanie szacunku naszym przeciwnikom, sędziom, rodzicom.

Mamy w szkole dzieci rożnych narodowości, kultur łączy ich jeden cel przyjaźń i zdobywanie coraz wyższych celów sportowych.

Więcej…

Nabory wśród najmłodszych

W dniu 15.09.2013 roku odbyła się rekrutacja dzieci z roczników 2007-2008 do projektu Football First Scholl FC Barcelona. W naborach wzięło udział ponad 200 dzieci z całej Polski. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas.

Informacje dotyczące kwalifikacji na rok szkolny 2013/2014 zostaną rozesłane do Państwa już wkrótce.

Do zobaczenia na zajęciach!

Patronat

          

 

   


Partnerzy