• 2018-2019

Aktualności FCB Escola Varsovia

Zapraszamy na III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia


Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na trzecią edycję Balu Karnawałowego FC Barcelony w Polsce. Miejscem naszego spotkania będzie *** Hotel Partner w Warszawie, przy ul. Marywilskiej 16.

Tradycją już jest, że na organizowanym przez nas Balu nie zabraknie:

  • wspaniałej muzyki na międzynarodowym poziomie
  • znamienitych gości m.in. ze świata mediów, polityki oraz sportu
  • wyśmienitego jedzenia przygotowanego specjalnie dla Państwa przez szefa kuchni

Więcej…

Udana niedziela naszych drużyn

W minioną niedzielę drużyny Escola Varsovia rozegrały kolejne mecze kontrolne w kategoriach wiekowych 2006 i 2007, z drużynami Lecha Poznań oraz SMS-u Łódź.

Nasze dwa najmłodsze zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze nie tracąc w trójmeczu żadnej bramki. Odniesione rezultaty nasi piłkarze uzyskali po bardzo widowiskowej i efektywnej grze.

Więcej…

Spotkania z SMS Łódź i Lechem Poznań

W niedzielę 23.11.2014 w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia sportowym rozgrane zostały mecze kontrolne w trzech kategoriach wiekowych: 2003/2004/2005. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję oglądać stojące na wysokim poziomie sportowym zmagania młodych zawodników drużyn Escola Varsovia, Lecha Poznań oraz SMSu Łódź. Po raz kolejni nasi zawodnicy udowodnili, że są w stanie skutecznie rywalizować z najlepszymi. Wysoka kultura gry oraz efektowne bramki strzelane przez naszych zawodników były ozdobą poszczególnych spotkań.

Więcej…

Sezon zimowy rozpoczęty!

Treningi FCBescoli od zeszłego tygodnia odbywają się w specjalnie przygotowanej przez Firmę Interhall hali pneumatycznej.

Zadaszenie polowy pełnowymiarowego boiska stwarza fantastyczne warunki dla przeprowadzenia treningów oraz rozgrywania meczy ligi wewnętrznej FCBescoli. Do dyspozycji piłkarzy - aż do wiosny - hala o wymiarach 51 m x 45 m tworzy nowoczesna bazę treningowa. Padający śnieg i zbliżającą się zima będą dla zawodników miłą okolicznością nie wpływająca na komfort rozgrywanych spotkań.


W FC Barcelona najlepiej szkolą młodzież!

Aż 43 piłkarzy, którzy szkolili się w akademii FC Barcelona, gra teraz w pięciu najsilniejszych ligach w Europie. Barcelona szkoli najefektywniej - wynika z badań przeprowadzonych w Międzynarodowym Centrum Studiów Sportowych (CIES) w szwajcarskim Neuchatel. Zachęcamy do lektury artykułu na ten temat!

http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-w-fc-barcelona-najlepiej-szkola-mlodziez,nId,1543491#iwa_item=12&iwa_img=0&iwa_hash=50117&iwa_block=sport_news

Obóz zimowy w Gorlicach

OBÓZ ZIMOWY GORLICE 2015

dla zawodników FCB Escola Varsovia

Zakwaterowanie:

HOTEL MARGOT, ul. Sportowa 11, 38-300 Gorlice

www.hotelmargot.pl

Więcej…

Zmieniamy się dla Państwa wygody

Drodzy Państwo, strona internetowa FCB Escola Varsovia ulegnie niebawem pewnym zmianom. Wszystko to po to, aby nawigowanie po niej i odnajdywanie istotnych informacji było łatwiejsze, a wszystko aktualne.

Prosimy o chwilę cierpliwości, a wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Patronat

          

 

   


Partnerzy